fbpx
EHEDAD, NATURAALSED JA VASTUPIDAVAD

TAMMEPUIDUST SÖÖGILAUAD

SINU KOJU PIKKADEKS AASTATEKS

Tammepuidust söögilaud Sinu koju

"Söögilaua ostmisel on äärmiselt oluline seda enda
silmaga näha ja käega katsuda. Nii veendutakse kõige paremini soovitava laua eripärades."

Tammepuidust söögilaud Sinu koju

Tamm on koduse interjööri kujundamisel juba aastasadu üks hinnatumaid puitmaterjale ja tänu arvukatele viimistlemise võimalustele sobib sisuliselt kõikjale. Väga aeglane kasv muudab tamme tugevaks, stabiilseks ja vastupidavaks, just sellised sõnad sobivad hästi iseloomustama korraliku söögilauda.

Tänased sisustustrendid muutuvad kiirelt. Tammepuidust söögilaud näeb aga stiilne välja nii minimalistlikus linnakodus, kui ka maalähedase hõnguga talumajas. Kõik meie söögilauad on valminud kõrgkvaliteetsest tammepuidust. Tänu täispuidu iseloomulikele eripäradele on iga laud unikaalne ning peidab endas ainulaadseid jooni.

Tammepuidust söögilaua leidmiseks võta meiega ühendust. Parima valiku saad langetada kohapeale vaatama tulles.

Söögilauad

Meie jaoks on oluline, et iga klient kes meie poole pöördub leiaks enda soovidele vastava söögilaua. Nii oleme oma lauaplaatide puhul mõelnud nii minimalistliku, kui maalähedase disaini austajatele. Eesmärk on pidevalt laiendada valikut.

Metallist lauajalad

Selleks, et söögilaud vastaks ootustele kvaliteedi osas on meie valikus suur hulk erineva disainiga metallist lauajalgu. Pulbervärvitud metallist lauajalad tagavad tänu oma tugevale konstruktsioonile korralikult stabiilse laua.

Miks tammepuidust söögilaud?

Tammepuit on vastupidav ja tuleb igapäevase kasutamisega toime väga hästi. Kord ostetud laud säilib väga pikka aega ning seetõttu pole vaja tammepuidust söögilauda välja vahetada just tihti.

Tammepuidust söögilaud on nii ehe ning naturaalne. See on korrektselt valmistatult üks ilusamaid mööblimaterjale loomuliku puidu süümustri pärast, mis loob koju hubase ja looduslähedase hõngu.

Eritellimusel söögilaud

Meie tootevalikus olevaid standardmõõdus (pikkus: 1200-2000mm, laius: 90mm, paksus: 40mm) lauaplaate on vastavalt kliendi soovidele võimalik tellida erimõõdus. Näide: 2500x800x40.

Peale mõõtmetele on võimalik valida sobivad lamellid – kitsamad või laiemad. Lisaks saame lasta välja selekteerida oksakohtade ja pragudega lamellid. Nii on valmiv lauaplaadi tasapind eriti sile.

Miks meie?

Sest me oleme teadlikult fokusseerinud oma võimekuse ühele kindlale valdkonnale. Peame seda ise väga oluliseks, sest nii suudame ajas säilitada kvaliteedi oma tegemistes ning kvaliteetse ja kiire koostöö kliendiga.

Me pole tänasel turul kindlasti kõige suuremad ning just see on põhjus miks me pingutame rohkem.
 Söögilauda ostetakse harva, mistõttu peaks kogu protsess oleva meeldiv.

Võta meiega ühendust